Tajemnice zielonego królestwa – pierwszy zwiastun

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

24 maja w kinach zobaczymy film twórców Epoki Lodowcowej. Teraz pojawił się pierwszy trailer, następne wkrótce. Animację stworzono w technice 3D z zastosowaniem nowoczesnych technik. Dbałość o szczegóły oraz prezentacja odrębnego świata w trój wymiarze zapowiada niezłe widowisko.

tajemnica-zielonego-krolestwa-plakat-2013

Naukowiec o nieco zwichrowanej psychice wierzy w istnienie miniaturowego świata. Inni ludzie nie traktują go poważnie. Mimo braku wiary Profesor Bomba nie zniechęca się, nie brakuje mu entuzjazmu i zapału. Jak to się często zdarza, pasja mężczyzny odbija się na jego bliskich. Córka Bomby przenosi się do Zielonego Królestwa, gdzie musi stanąć do wali z jego mieszkańcami. Stawką jest nie tylko nieznana dotąd kraina, ale również istnienie ludzkości.

Głosów postaciom użyczą same sławy. Usłyszymy m.in  Beyonce, Colina Farell’a, Amandę Seyfried. Pojawi się także głos Cristophera Waltz’a z Django. Fabuła toczy się w świecie owadów żyjących w tytułowym Zielonym Królestwie. Walka dobra ze złem jak w większości tego typu produkcji będzie osnową dla akcji filmu. Fabuła raczej stara jak świat. Nie wnosi nic nowego, ale kto wie… Nieodciągnięcia w tej kwestii prawdopodobnie zostaną zrekompensowane przez dobrze prezentującą się animację.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30315/Zwiastun_efektownych_Tajemnic_zielonego_krolestwa/ http://www.youtube.com/watch?v=wqboU_UmPGo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry