Ultrabook Samsung Serii 7 Ultra już w sprzedaży na polskim rynku

AKTUALNOŚCI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej, doskonałej grafice i szybkiej gotowości do pracy nowy intuicyjny Samsung Ultra 730U3E wynosi technologię ultrabooków na wyższy poziom. Będzie doskonałym i sprawnym towarzyszem pracy w podróży, podczas graczowych potyczek czy filmowych seansów i sieciowych dyskusji.
series-7-ultra-02
Nowa jakość w segmencie ultrabooków
Jako pierwszy ultrabook w rodzinie Serii 7, Samsung Ultra 730U3E zapewnia niezwykłą mobilność w ultracienkiej i lekkiej, aluminiowej obudowie. Dzięki wadze zaledwie 1,46 kg urządzenie umożliwia pracę w podróży, środkach komunikacji miejskiej czy swobodne notowanie w czasie wykładu na studiach. Ponadto, dzięki odpornemu na zmiany pozycji i położenia dyskowi SSD, użytkownicy nie muszą martwić się o utratę lub uszkodzenie zapisanych danych. Bateria pozwalająca na pracę do 8 godzin bez potrzeby podłączania zewnętrznego zasilania, umożliwia całodzienną, komfortową pracę.

Mały nie znaczy słaby
Najnowszy procesor Intel Core i5 lub i7, do 16 GB pamięci oraz dysk SSD o pojemności 128GB lub 256GB w zależności od konfiguracji ultrabooka, zapewniają moc obliczeniową i szybkość działania, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Samsung Ultra 730U3E jest gotowy do pracy w zaledwie 6 sekund od chwili uruchomienia. Został wyposażony m.in. w jeden port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz w gniazdo LAN, a gniazdo blokady pozwoli zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą.

Najwyższa jakość dźwięku i obrazu

Matryca 13,3″ o rozdzielczości Full HD (1920×1080) i jasności 350 nitów, oferująca aż 178-stopniowy kąt widzenia oraz karta graficzna AMD HD8570M z 1 GB pamięci zapewniają doskonałą jakość zdjęć i filmów. Najwyższej jakości dźwięk to zasługa głośników legendarnej firmy JBL.

Sugerowana cena detaliczna ultrabook’a Samsung Ultra 730U3E wynosi 4299 PLN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry