Wizerunek Ant-Mana jest już znany

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Przecieki do sieci były, są i będą. Raz za ich sprawą stoją osoby z firmy, innym razem dziennikarze. Czasami za wypłynięcie informacji do Internetu odpowiedzialni są producenci. To nie istotne, kto tym razem wypuścił dane do sieci. Wiadomo jak będzie wyglądał Ant-Man w nadchodzącym filmie.

fot. marvel

fot. marvel

Na ubiegłorocznym San Diego Comic Con, Marvel pokazał urywek pełnometrażowego, aktorskiego filmu z Ant-Manem w roli głównej. Wtedy była to jedynie krótka prezentacja, okraszona obietnicami o ulepszeniu efektów specjalnych. Jak Marvel obiecał, tak zrobił. Na klipie pokazanym w Londynie widać, że zmieniło się wiele. Krążą nawet spekulacje, że trailer z Ant-Manem zadebiutuje przed tym reklamującym Iron Mana 3. To dość wcześnie, zważywszy na fakt, że film ma zadebiutować dopiero za dwa lata.

Informacje o fabule są już znane. Opiera się ona w większości na komiksach z tym bohaterem. Dr Hank Pym, utalentowany biochemik odkrywa cząsteczki subatomowe. Otwiera mu to drogę do stworzenia substancji dającej możliwość manipulowania rozmiarem. Jak można przewidzieć, testuje odkrycie na sobie. Kolejne próby doprowadzają naukowca do odkrycia hełmu, za którego pomocą jest w wstanie porozumiewać się oraz kontrolować owady.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30260/Wyciekla_prezentacja_AntMana/ http://www.filmweb.pl/film/Ant-Man-2015-257691/descs

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry