Koncertowa Wielkanoc

KONCERTY, ROZRYWKA

Święta zawsze kojarzą się z obżarstwem, oglądaniem telewizji, ewentualnymi spotkaniami z bliską rodziną. Zamiast ślepo iść za tradycją, może czas na małą odmianę? Na Wielkanoc wiele się dzieje, warto więc zapoznać się z nieco ciekawszymi propozycjami na tegoroczne Święta. Artyści sceny muzycznej nie popadają w pisankowy klimat i przygotowali wiele wartych uwagi koncertów.

Jak już koncertować, to na całego. Zaczynając od Wielkiej Soboty na przykład. Dlaczegóż by nie? W przedostatni dzień marca, wrocławski klub Madness zostanie rozniesiony przez Blaze Byley’a. Wokalista ze Zjednoczonego Królestwa zagra w rockowym klimacie oraz barwach Wolsbane, które zostało reanimowane. Akustyczne widowisko w wykonaniu byłego wokalisty Iron Maiden, to chyba najlepszy sposób na rozpoczęcie Świąt Wielkiejnocy. Początek punkt 20:00.

Niedziela, świątecznie na całego. Ponieważ dzień święty, święcić trzeba czas na kolejne muzyczne wydarzenie. Tym razem klimat nieco spokojniejszy, bardziej wytrawny i pasujący do okazji. Jam Session w Zduńskiej Woli z udziałem miejscowych artystów. Klub muzyczny Centrala zaprasza na koncert, biletów brak. Wjazd za darmo przekona niejednego marudę, ale dobra muzyka dokona reszty. Jeżeli jednak ktoś nie gustuje w tego typu klimatach, zawsze może przenieść się do Warszawy. Klub Mirage ugości tam polski boysband „Boys”. Rytmy disco-polo porwą do tańca całą salę. Każdy kawałek mazurka zostanie spalony.

Lany Poniedziałek należy do Częstochowy. Be Good, In Vain, Nutshell zagrają jako goście w Galerii Teatr From Poland. Główna gwiazda – Rażeni Piorunem. Rytmy z mocnym uderzeniem, w sam raz na zakończenie świątecznego okresu. Na koncercie RP ujawni materiał z nowej płyty, stworzonej przy współpracy członków reaktywowanego zespołu. Tego samego dnia w Skarżysku Kamiennej zagra Happy Sad, którego nikomu chyba przedstawiać nie trzeba

Koncertów jest znacznie więcej, ale mam nadzieję, że te wymienione pomogą w zaplanowaniu tegorocznego świętowania. Nie ma nic złego w tradycji, ale zmienianie jej też nie jest najgorsze. Tym bardziej, że można się przy tym bardzo dobrze bawić.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.rockmetal.pl http://www.darkplanet.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry