Miłe zaskoczenie dla pecetowców – polska wersja BioShock: Infinite

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA

Wszystkich których martwił fakt, że w Polsce, BioShock: Infinite wyjdzie wyłącznie w oryginalnej wersji językowej czeka miła niespodzianka. Najnowsza gra Irrational Games posiada polską lokalizację. Dotyczy to jedynie wersji pecetowej, ale przy wcześniejszych założeniach o braku spolszczenia, to naprawdę dobra informacja.

bioshock

Wiadomość ta cieszy z jeszcze jednego powodu. Cenega zapowiedziała, że w ramach wynagrodzenia Polacy, którzy zakupią grę, dostaną Season Passa umożliwiającego dostęp do trzech dodatków. Dzięki tej rekompensacie gracze mieli zaoszczędzić aż 80 złotych, bo za taki luksus, w normalnych warunkach, trzeba naturalnie zapłacić. W obecnej sytuacji, właściciele blaszaków nie dość, że otrzymają  wspomniane zadośćuczynienie, to jeszcze zagrają w BioShocka z napisami w rodzimym języku.

Na implementację polonizacji miało się podobno nie zgodzić 2K Games. Faktem jest, że Valve automatycznie ją aktywuje. Sytuacja ta wywołała oburzenie posiadaczy konsol, którzy zgodnie ze wcześniejszymi założeniami, takiej wersji nie dostaną. W dalszym ciągu mogą cieszyć się bonusem. Nie osłodziło to ich rozgoryczenia o czym świadczą wpisy na oficjalnym facebooku dewelopera.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-31670/bioshock-infinite-niespodzianka–jednak-jest-polska-wersja.html http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2013/03/polska-wersja-bioshock-infinite-na-pc-to-nie-powod-do-krytyki-cenegi

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry