Nowa postać w Borderlands 2 i wyższy poziom doświadczenia

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA

Prezes studia Gear Box na początku mówił, że więcej niż 50 poziomów doświadczenia nie przyniesie grze niczego dobrego. Łatka, która już na dniach pojawi się w sieci, jest jednak całkowitym zaprzeczeniem jego słów. Poświąteczny wtorek przyniesie aż 11 leveli więcej.

sxc

sxc

Czyżby ostatnie wolne dni po Wielkanocy miałby być zaplanowane? Niekoniecznie. Niestety, tylko posiadacze season passów nacieszą się dodatkowymi darmowymi poziomami, no chyba, że ktoś posiada wolne 5 dolców, wtedy patcha sobie nadzwyczajnej kupi. W następnych odstępach czasu rozszerzeń będzie więcej. Przykładowo w maju w cenie 10 dolarów zakupimy szóstą postać. Teasery z Kriegiem zapowiadają gościa wymiatacza. Mięśniak ze skłonnością do agresji i osobowością wieloraką kosztuje 10 dolarów. Nawet fakt, że pasek życia regeneruje mu się z każdym zmiażdżonym bandziorem nie rekompensuje rozczarowania.

Dopiero w czerwcu dojdzie rozszerzenie fabularne, a póki co jeszcze 2 kwietnia gracze którzy zdobyli maksymalny poziom i ukończyli grę w True Vault Hunter, będą mogli pobrać łatkę odblokowującą tryb Ultimate Vault Hunter, a w niej przeciwnik dostosowujący się do gracza z najwyższym poziomem w drużynie.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gamespot.com/news/borderlands-2-adds-psycho-pack-in-may-6405856 http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22522.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry