PS Vita nowe tytuły

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, TECHNOLOGIE

Przenośna konsola, dotąd zaniedbywana przez wydawców wreszcie doczekała się chwili uwagi. Dyrektor do spraw rozwoju produktów związanych z PlayStation Vita w wywiadach mówił, że do końca tego roku na handhelda ukaże się ponad 100 ponad tytułów.

fot. sony

fot. sony

Don Messa, zdradzając ten fakt, urządził posiadaczom konsoli dzień dziecka. Obok niezależnych produkcji, staną także te bardziej znane. Z Frozen Synapse zagramy w Lone Survivor, Hotline Miami, Thomas Was Alone. Z wysokobudżetówek pojawi się m.in Kilzone: Najemnik oraz Tearaway. Messa wspomina również o „ciekawych innowacjach”, czyli produkcjach, które Sony dopiero planuje. Wczesne stadia prac uniemożliwiają mu jednak przybliżenie czym owe nowości będą.

Platforma tokijskiego giganta doczeka się większej ilości wydań pudełkowych. Pomimo statystyk wskazujących na wysokie zadowolenie z PS Vita (86% posiadaczy), wielu ludzi wciąż okazywało niezadowolenie z powodu niewielu „dużych gier”. Trudno powiedzieć jaki będzie rozkład portów z innych platform i produkcji dedykowanych specjalnie na Vitę. Te same statystki, dowodzą iż pozycje posiadane przez graczy w jednej trzeciej pochodzą z PlayStation Store. Wspomniana setka ma zasilić wirtualne półki sklepu.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://psp-team.pl/newsy/ponad-100-gier-pojawi-si%C4%99-w-tym-roku-na-ps-vita-15255 http://mypsvita.pl/review/vita-dostanie-do-konca-roku-ponad-100-nowych-tytulow/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry