Wszystko, co dobre musi sie skończyć – My Chemical Romance już nie zagra

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA

Amerykańska grupa punk rockowa ogłosiła kres działalności. Na głównej stronie zespołu, w piątek 22.03 pojawił się oficjalny komunikat o rozwiązaniu formacji. Muzycy grali wspólnie od 12 lat.

sxc

sxc

MCR podali krótką notatkę na stronie głównej zespołu. Nie napisano w niej niczego konkretnego. Tylko tyle, że zespół jest przeszczęśliwy, że mógł tworzyć muzykę, zwiedzić świat. Skoro było tak pięknie, to co spowodowało taką, a nie inną decyzję? Z enigmatycznej treści wpisu trudno wywnioskować cokolwiek. Twitter wokalisty, Gerarda Way’a nie wyjaśnia niczego. Frontman pisze tylko o wielkim smutku, ale i ogromnej dumie. W kilku słowach Way podziękował fanom za wsparcie i dzielenie przygody. Ta sprowadza się do czterech studyjnych albumów, z czego ostatni z nich, wydany w 2010 roku nosił tytuł Danger Days: True Lives Of The Fabulous Killjoys. Czy to byłoby na tyle?

Decyzja zaskoczyła wszystkich. Ale świat muzycznego biznesu taki niestety bywa. Rządzi się własnymi prawami, które często trudno pojąć. Patrząc jednak na to, że w tym roku wiele grup powróciło na rynek, nagrywa nowe płyty i ponownie koncertuje, to kto wie, może za kilka lat i My Chemical Romance przeżyje reaktywację.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.mychemicalromance.com/blogs/mcr

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry