Autumn na jesieni w Polsce

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Znacie określenie „człowiek orkiestra” na kogoś wszechstronnie uzdolnionego? Otóż tymi właśnie słowami można nazwać Emilie Autumn. To piosenkarka, tancerka, skrzypaczka i poetka w jednej osobie. Niezwykła artystka przyjedzie do Polski, aby zagrać jedyny w kraju koncert. Znana z mieszania stylu klasycznego, rocka i muzyki poważnej z elektronicznym brzmieniem, współpracowała z Billym Corgan’em czy Courtney Love. Pierwszego dnia września, w krakowskim „Kwadracie” zrobi się barwnie i teatralnie. Na widowiskowe show zapraszają Knock Out Production oraz Go Ahead.

stock.xchng

stock.xchng

Artystka koncertowała już w stołecznej „Progresji”, gdzie zgromadzeni ludzie zareagowali entuzjastycznie na jej teatralne spektakle koncertowe. Po tak ciepłym przyjęciu, organizacja kolejnego spotkania z Autumn była tylko kwestią czasu. Utalentowana kobieta jest w trakcie promocji nowego krążka „Flight Like a Girl”. Obok Emilie zatańczą i zaśpiewają dziewczyny z The Bloody Crumpets.

Bilety pojawią się w sprzedaży dopiero w drugiej połowie kwietnia, ale i tak warto trzymać rękę na pulsie. Dostępne będzie edycja kolekcjonerska wejściówek, która znając życie rozejdzie się niczym ciepłe bułeczki.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://knockoutprod.net/site/bilet/emilie-autumn-krak%C3%B3w http://www.muzyka.pl/news/pokaz/26713/emilie_autumn_w_polsce.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry