Były Auta teraz czas na Samoloty

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Studio Disneya po wypuszczeniu Aut i Aut 2 może zacierać ręce. Obydwa filmy spotkały się z dużą aprobatą i można powiedzieć, że są kasowym sukcesem producenta. Wobec tak ciepłego przyjęcia, oprócz trzeciej części Zygzaka McQueen  zobaczymy spin-off animacji o samochodach. Na podniebną przygodę zapraszają Samoloty.

planes-poster

Dusty, bo tak bohater ma na imię, cierpi na lęk wysokości. Nie byłoby to takie dziwne gdyby…  nie był samolotem. Dość dziwna fobia jak na maszynę, której zadaniem jest latać. W każdym razie maluch o wielkim zapale marzy o wyścigu dookoła świata. Ze swoimi lękami, wśród chmur czeka go wiele wyzwań, ale od czego są przyjaciele. O ile zawody mogą być dla Dusty’ego rodzajem terapii desensytyzacyjnej, o tyle ciężko będzie mu przeskoczyć utrudnienia natury technicznej.  Sympatyczna postać nie jest stworzona do takich celów. Rolniczy samolot nic sobie jednak z tego nie robi i postanawia, pomimo przeciwności, wystartować.

Premiera podniebnej wersji aut w gorącym okresie wakacji (16 sierpnia), a dzisiaj do obejrzenia plakaty przedstawiające bohaterów filmu. Tymczasem internetowi spekulanci juz zadają sobie pytanie czy pokażą się kolejne spin-offy i kto w nich wystąpi.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmweb.pl/film/Samoloty+3D-2013-587727# http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30487/Plakaty_bohaterow_animacji_Planes/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry