„Krudowie” w kinach zaraz po Wielkanocy

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Krótko po świętach w polskich kinach zawita nowi film Chrisa Sanders’a. Animacja od początku wykazywała siłę przebicia. Fakt potwierdzają chociażby wysokie dochody. Nie minął nawet tydzień, a zdążył zarobić prawie 50 mln dolarów. Tym samym reżyser pobił swój ostatni rekord w Jak Wytresować Smoka, który zgarnął 43,7 mln. Już 5 kwietnia przekonamy się czy u nas Krudowie zostaną równie dobrze przyjęci.

krudowie-2013

Ogólnodostępne opisy fabuły zdradzają, że będziemy na ekranie zobaczymy nie tylko walkę jaskiniowców z fauną i florą czasów prehistorycznych, ale także walkę poglądów. Nowoczesność w pobliżu tradycji nigdy nie wróżyły niczego dobrego, tym razem nie będzie inaczej. Głowa rodziny, wierząca we wczorajsze wartości stanie przeciwko niemalże współczesnemu osobnikowi. Takie zestawienie zaowocuje zapewne wieloma zabawnymi chwilami na widowni. Pierwsze trailery już w sieci.

DreamWorks wypuścił mocną animację. Jak pokazuje amerykański box office, Kurdowie okazali się potężniejsi niż sam Oz. Na starcie wybili się na pierwsze miejsce sprowadzając czarnoksiężnika o dwie lokaty niżej. Przypomnijmy, że film Raimiego z debiutów w USA zyskał nieco ponad 22 mln dolarów.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.boxofficemojo.com/weekend/chart/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry