Liga Sprawiedliwych bez Reynolds’a

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Magazyn Empire przeprowadził wywiad z Ryanem Reynolds’em. Aktor zaznacza w nim, że nie ma zamiaru wcielić się w postać Zielonej Latarni w nadchodzącej Lidze Sprawiedliwych. Tym samym krytykuje klapę innego filmu, w którym zagrał główną rolę. Jak wskazują statystyki obraz z Halem Jordanem nie przyniósł sławy, ani Reynolds’owi ani jego twórcom.

hollywood film

Sława, sławą. Pieniądze i opinie też są ważne. Tyle, że Zielona Latarnia nie przyniósł zarobków o (dobrych) opiniach nawet nie wspominając. Nic dziwnego, że aktor nie ma zamiaru ponownie odtwarzać tej roli. Jak sam mówi, twórcy filmu nie umieją przedstawić postaci w należyty sposób, a bez tego nie ma mowy o sukcesie. Zdaniem Reynolds’a, produkcje o superbohaterach umieją robić tylko Cristopher Nolan, odpowiedzialny za trylogię o Batmanie oraz Joss Whedon od Avengers. Jeżeli któryś z panów zgłosiłby chęć zrealizowania projektu, byłby kupiony, a tak jedynie nie wyklucza, że udział wziąć może, ale po uprzednim zapoznaniu się ze scenariuszem no i z wystarczająco kreatywną ekipą na pokładzie.

Współudział Nolana przy produkcji filmów z Halem nie wydaje się taki nieprawdopodobny. Latino Review sugeruje (a ich słowa zawsze się sprawdzają), że uniwersum DC ma być dziełem duetu Nolan/Snyder. Czy spełni to oczekiwania Reynolds’a?

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/Nolan%2C+Snyder%2C+Bale+i+Cavill+zak%C5%82adaj%C4%85+%22Justice+League%22-93659 http://stopklatka.pl/-/7916136,reynolds-nie-zagra-zielonej-latarni-w-justice-league-

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry