Metro: Last Light przybędzie w maju

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

Od momentu wyjścia pierwszego S.T.A.L.K.E.R’a gry osadzone w postapokaliptycznym świecie zyskały dużą popularność. Przykładem tego jest Metro 2033, oparte na książce Dimitrija Glukhovsky’ego, pod tym samym tytułem. Już 17 maja tego roku można spodziewać się drugiej części gry osadzonej w rosyjskim metrze.

Dzięki zastosowaniu ulepszonego silnika 4A-Engine oprawa graficzna zyskała wiele względem poprzednika. Nie można nie wspomnieć, że na poprawę grafiki znacznie wpłynęła z pewnością zaawansowana fizyka ognia. Od teraz każdy przedmiot będzie płonął z właściwą sobie intensywnością. Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to zmianie uległ system walk. Sequel zmienił je w bardziej taktyczne, a przy zwiększonej inteligencji wrogów umiejętności strategiczne mogą się przydać. Jeżeli wystąpią trudności w wybijaniu przeciwników zawsze można zawołać posiłki, bo wprowadzony został tryb multiplayer. Zawód budzi jedynie dość liniowa fabuła, ale w Metrze nie było inaczej.

468px-Metro_last_light_banner

Po bankructwie THQ, dystrybucją Metro: Last Light ma zająć się Deep Silver. Bezpośrednia kontynuacja Metra, ukaże się również na platformie PS3 i Xbox 360. Limitowana wersja pre-order zawiera dodatkowe wyposażenie oraz tryb Stalkera.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.miastogier.pl/encyklopedia,pc,10262.html http://www.enterthemetro.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry