Notebook Chronos Seria 7 dostępny w Polsce

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Elegancka aluminiowa obudowa, ponadprzeciętna moc obliczeniowa notebooka Samsung Chronos 770Z5E Serii 7 sprawiają, że w swojej klasie urządzeń nie ma on konkurencji.

Wyposażony w system operacyjny Windows 8 Samsung Chronos 770Z5E to przede wszystkim gwarancja wysokiej mocy przetwarzania danych. Odpowiada za nią m.in. oprogramowanie RAMaccelerator, które zwiększa szybkość przeglądania i uruchamiania aplikacji nawet o 150 procent dzięki wykorzystaniu preinstalowanej pamięci.

Najnowszy notebook Samsung to także zaawansowany procesor Intel i5 3230M, 8 GB pamięci operacyjnej, do 1 TB pamięci masowej twardego dysku oraz dedykowana, zewnętrzna karta graficzna AMD Radeon HD 8850M 2GB.

fot.samsung

fot.samsung


Chronos 770Z5E to także jeszcze cieńsza i lżejsza obudowa od swoich poprzedników. Stylowa aluminiowa obudowa o grubości zaledwie 20,9 mm sprawia, że praca na ultrabooku będzie wygodna i przyjemna niezależnie od tego czy korzystamy z niego w domu czy w podróży. Ponadto, wydajna ośmiokomorowa bateria o pojemności aż 91 Wh wystarcza na aż 11 godzin pracy bez potrzeby podłączania zewnętrznego zasilania. Notebook przechodzi ze stanu uśpienia do pełnej wydajności operacyjnej w zaledwie 2, a uruchamia się w niespełna 12 sekund zapewniając błyskawiczny dostęp do wszystkich aplikacji.

Matowa, antyodblaskowa matryca dotykowa w 15,6” zapewnia wysoki komfort pracy, pozwalając na obsługę urządzenia nie tylko za pomocą touchpada i myszy, ale także poprzez bezpośrednią interakcję z ekranem. Jest to możliwe dzięki najnowszemu systemowi operacyjnemu Windows 8. Urządzenie to także ekran Full HD (1920×1080) o jasności 300 nitów i zoptymalizowane głośniki legendarnej firmy JBL z wirtualnym wooferem o bogatej barwie dźwięku.

Chronos 770Z5E został też wyposażony w podświetlaną klawiaturę, gigabitową kartę LAN, moduły WiFi b/g/n i Bluetooth 4.0, kamerę 720p, czytnik kart pamięci i niezbędne porty (m.in. 2 porty USB 3.0, 2 porty USB 2.0, HDMI i VGA).

Sugerowana cena detaliczna ultrabnooka Samsung Chronos 770Z5E: od 4499 PLN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry