„Tomb Raider” w paszczy lwa. GK Film oddaje prawa do ekranizacji

AKTUALNOŚCI, FILM, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Od kiedy Square Enix sprzedało prawa kręcenia filmów o przygodach Lary Croft, licencję posiadało studio GK Film. Tak było do niedawna. Odtąd ekranizacje gier z panią archeolog będą leżeć w rękach Metro Goldwyn Mayer, studia z charakterystyczną głową ryczącego lwa. Przynajmniej częściowo. Zarząd wytwórni nie posiada teraz wszakże wszystkich praw, a tylko część z nich.

stock.xchng

stock.xchng

Producenci z MGM i GK Film połączą siły podczas tworzenia nowego filmu o Larze Croft. Produkcja ma opierać się na ostatnio wydanej grze z serii Tomb Raider, prace nad rebootem już trwają. Nadchodzi obraz ma być prequelem do wcześniejszych ekranizacji i pokazywać jak to się stało, że zwinna kobieta postanowiła parać się ciężkim zajęciem poszukiwacza przygód. Wielkousta Angelina Jolie, znana z dwóch wcześniejszych kinówek tym razem panny Croft nie zagra. Spekuluje się, że rola trafi w ręce Camilli Luddington, która użyczyła głosu i wizerunku w grze, a patrząc na to, jak radziła sobie podczas nagrywania scen, tak sytuacja wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Współproducentami filmu mają zająć się Gary Barber(prezes MGM) oraz Graham King(GK Film). Obydwaj panowie są dobrej myśli i cieszą się na współpracę. Pozostaje tylko czekać na informacje o obsadzie i pierwsze trailery.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://tombraider.gram.pl/film-tomb-raider-producenci-ze-wsparciem-mgm-nowe-szczegoly/ http://www.filmweb.pl/news/MGM+przejmuje+reboot+”Tomb+Raidera”-94331

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry