4 czerwca dniem Ouya – premiera konsoli coraz bliżej

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Ouya nie jest nowinką ostatnich dni. Pogłoski o konsoli krążyły juz w zeszłym roku, ale poza strzępkami danych nie było wiadomo nic więcej. Od początku 2013 projekt zaczął nabierać wyraźniejszych kształtów. Pojawiły się pierwsze testy, krytyki i słowa zachwytu.

ACiCLOtJcCtfmu5tfTQTs05fI9Fb98ExVtJJnJ_Lk7c

Do niewątpliwych zalet produktu należy jego waga (300g) oraz design. Eleganckie pudełko bez obaw można postawić na kominku czy stoliku w salonie jako element dekoracyjny.  Ouya z pewnością przywoła duchy przeszłości graczy-tradycjonalistów. Mnogość zemulowanych tytułów przyprawia o zawrót głowy. Jak sugeruje ta informacja oprócz gier przeniesionych z komórek czy tabletów, na Ouya odpalimy także inne produkcje. Ponieważ nie samymi grami człowiek żyje sprzęt wyposażono także w inne możliwości. Dostęp do licznych aplikacji to tylko przykład jednej z nich.

Strona główna projektu przekazuje bardzo światłą politykę twórców. Pięknie brzmiące słowa o „free to try” czyli darmowych grach oraz demach dla każdego właściciela konsoli brzmią obiecująco. Oby tylko to „pokochaj zanim kupisz” nie okazało się tylko mrzonką. Na potwierdzenie obaw tudzież nadziei trzeba będzie poczekać do debiutu sprzętu. Głównym problemem może być dostęp do usługi OnLive, który ma działać tylko w USA i UK.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.ouya.tv/ http://ouya-planet.pl/ouya/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry