Festiwal rockowy w Szczecinie – edycja 2013

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Sobota szóstego kwietnia na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Szczecina. Będzie głośno, rockowo (chociaż nie tylko) i zimno. No dobrze, to ostatnie może niekoniecznie, bo szykuje się dobra zabawa w mocnych, międzynarodowych  rytmach. Zimowa aura z pewnością nie przeszkodzi przybywającym na festiwal, w skakaniu w rytm muzyki. Na chwilę zrobi się gorąco, ale w końcu kwiecień plecień…

sxc

sxc

Klub „Słowianin” zapewnia dobrą nutę. Znana z poprzedniej edycji gwiazda wieczoru „Grave Digger” prosto z Niemiec zaprezentuje się w pełnej krasie. Czołowy zespół tamtejszej sceny power metalowej poprzedzi Ragnaroek, również zza zachodniej granicy. Na tym jednak nie koniec. Włoski Dark End wprowadzi zgromadzonych w całkiem inne klimaty. Zrobi się symfonicznie, ale wciąż z ciężkim brzmieniem. Potem Cripper z wokalem Britty przeniesie wszystkich do kimatów trash metalu. Nadal będzie głośno i klimatycznie, ale nieco mniej mrocznie. Z nutą metalu, ambientu i matematyki zagra Godbite, ale to nie koniec niespodzianek. Niezapomniany wieczór zapewnią Ost+Front i Iron Horses. Jeden z gości (Ost+Front) pokusił się o stworzenie materiału wideo zapraszającego na Festiwal Rock in Szczecin.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.rockinszczecin.pl/ http://www.lastfm.pl/festival/3349867+Rock+In+Szczecin+Festival+2013

Powiązane wpisy

  • Adrian

    OST+FRONT jest kapelą,grająca w nurcie MOCNEGO R grająca w podobnym stylu co Rammstein lecz wnosząca,nową świeżość.Warto przekonać się samemu na YouToubie jest pełno zarejestrowanych materiałów z ich tras koncertowych.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry