Kryzys w Radiohead?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, ŚWIAT

Ostatnio, pojawiła się dość niepokojąca informacja dla wszystkich fanów bandu Radiohead. Lider brytyjskiego zespołu – Thom Yorke oświadczył, iż coraz częściej zastanawia się nad odejściem. W swojej wypowiedzi odwołał się do opinii kolegi po fachu Paula McCartney´a, który miał mu powiedzieć, że: „nawet The Beatles w pewnym momencie zmęczyli się byciem The Beatles”.

fot. michell zappa/cc2.0

fot. michell zappa/cc2.0


Yorke od dłuższego już czasu zajmuje się równocześnie projektami niezwiązanymi z Radiohead. Współpracował m.in. z Björk i Tomem Jonesem. W 2009 roku, wspólnie z innymi muzykami (m.in. Flea z RHCP), założył grupę Atoms for Peace. W tej chwili promują swoją płytę „Amok”, której premiera miała miejsce 15 marca, a 20 lipca artyści zagoszczą w Polsce, na poznańskim festiwalu Malta. Ostatnią płytą Radiohead był wydany w 2011 roku krążek zatytułowany „The King of Limbs”. Pozostaje mieć nadzieję, że słowa wypowiedziane przez Yorke są jedynie chwilowym załamaniem, a zespół nie podzieli smutnej historii wielu swoich poprzedników.

Sigurlin

Powiązane wpisy

  • BN

    Yorke nie odwołał się do McCartneya, to prowadzący wywiad przytoczył jego wypowiedź. Czy to jest takie trudne, posłuchać czegoś zanim się o tym napisze?


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry