Film twórców „Piły”. Siły nadprzyrodzone w akcji

AKTUALNOŚCI

James Wan przeraził widzów po raz pierwszy „Piłą”. Film o ludziach wciągniętych w mrożącą krew w żyłach grę, wzbudził wiele emocji. Przyjął się na tyle dobrze, że powstało kilka kolejnych części. Mimo braku intensywnych działań marketingowych „Pile” udało się zarobić 105 mln dolarów, co przy budżecie 1.2 mln było dużym osiągnięciem. Wan, bazując na sukcesach osiągniętych w horrorowej branży, przedstawia inną produkcję w obrębie gatunku.

fot.	Lindsey8417/cc.3.0

fot. Lindsey8417/cc.3.0

Siły nadprzyrodzone są niewyczerpalnym tematem. Niepoznawalne byty przerażały i przerażać będą. Z podobnego założenia musiał wyjść James Wan przy tworzeniu „Obecności”. Najnowszy horror reżysera opowiada o rodzinie zamieszkującej dom nawiedzany przez tajemnicze moce. Skrzypiące drzwi i dziwne odgłosy to nie jedyny problem tych ludzi. Trailer pokazuje, że czeka ich coś znacznie gorszego. Dodatkowo napis „Based on a true story” sugeruje, że wszystko wydarzyło się naprawdę. Czujecie ciarki?

Fabuła do odkrywczych nie należy. Bez problemów można wskazać co najmniej parę filmów o podobnej tematyce i tak jak „Obecność” opartych na faktach. Premiera pokaże czy będzie to horror jak wszystkie inne, czy Wan zmrozi krew w żyłach kinomanów. Gorący okres lata (26 lipca) nie sprzyja takim efektom, wszystko leży więc w klimacie.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://stopklatka.pl/-/43876346,tworca-pily-znow-straszy-zwiastun http://trailers.applecom/trailers/wb/theconjuring/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry