Tron 3 – scenariusz prawie gotowy

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

W 2010 o filmie „Tron” na powrót zrobiło się głośno. Sequel  s-f’a z 1982 wyreżyserował Joseph Kosiński, amerykański grafik i reżyser. Absolwent szkoły architektury nie zamierza poprzestać na jednej kontynuacji hitu z’ i już pracuje nad trzecią częścią cyklu. Dziennikarzom zdradza, że niedługo zakończą się prace nad wstępną wersją scenariusza.

tron2

Kosiński nie spoczywa na laurach. Dba aby w mediach mówiono o nim i jego tworze. Część swoich sił wkłada w promocję „Obliviona” (premiera w Polsce 19 kwietnia), ale nie daje zapomnieć o debiucie z zeszłego roku,  a dokładniej jego kontynuacji. Promując wersję „Tron: Dziedzictwo” na nośnikach DVD i Blu-ray, wspomniał o planach na trzecią odsłonę fimu s-f. Reżyser, który odświeżył pierwszego „Trona” nie ukrywa ekscytacji. Optymistycznie zakłada, że za około dwa tygodnie zakończą się prace nad pierwszą wersją scenariusza. Napisanie skryptu oznacza początek jeszcze bardziej wytężonej pracy nad realizacją pomysłów w nim zawartych.

Inną rewelację zdradziła Olivia Wilde, odtwórczyni roli Quorry. Aktorka mówi, że nadal jest zainteresowana pracą na planie z ekipą od Kosińksiego, co w zestawieniu z jego słowami o chęci pokazania życia dziewczyny w realnym świecie, przekazuje nieco więcej o fabule „Tr3na”.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmtok.pl/Kosinski-zapowiada-Tron-3-a17317 http://metro.co.uk/2013/04/01/tron-3-director-joseph-kosinski-im-two-weeks-away-from-getting-first-draft-3566921/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry