Usłyszymy Artura Żmijewskiego w „Detektywie Diggsie”

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

Rozpoczyna się Kwiecień z Gwiazdami PlayStation, czyli wiosenne-zimowy okres ujawniający głosy bohaterów produkcji na PS 3. W każdą środę miesiąca gracze poznają kolejne polskie gwiazdy, które przemówią jako bohaterowie produkcji najnowszej konsoli od Sony.

playstation-move-navigation_1738s

Studio Moonbot zaserwuje już w przyszłym miesiącu grę inspirowaną klimatem filmów noir z niemałą dawką humoru. W końcu „Diggs Nightcrawler” skierowany jest do najmłodszych. Zadaniem gracza będzie pomoc detektywowi, wrobionemu w zabójstwo szefa i przyjaciela – Humpty Dumpty’ego. Ulice Bibliotekowa kryją w sobie wiele tajemnic, a postacie krążące  w ciemnych zaułkach miasta niechętnie podzielą się wiedzą na temat wydarzeń. Jako partner Diggsa nie możemy jednak bać się odkryć prawdy. Artur Żmijewski, a dokładniej jego głos pomoże zaaklimatyzować się w nieprzyjaznych okolicznościach. Aktor zadebiutuje prowadzeniem narracji w grze, bo chociaż parał się dubbingiem wcześniej, to nigdy w tego rodzaju produkcjach.

Przygody Diggsa trafią na Wonderbooka, akcesorium dedykowane specjalnie na konsolę PlayStation3. Interaktywna książka angażuje całą kreatywność użytkownika, bo zwykłym kontrolerem ona nie jest. Rozszerzona rzeczywistość oczaruje nawet dorosłych.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19286 http://pl.playstation.com/diggs/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry