„Finding Dory” – sequel „Gdzie jest Nemo?”

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Film animowany o sympatycznej rybce imieniem Nemo przypadł widzom do gustu. Po upływie dekady właściciel studia Pixar postanowiło wyprodukować drugą część animacji rozgrywającej się w głębinach oceanu. Walt Disney publikuje przewidywaną datę premiery oraz pierwsze loga nowej produkcji.

Finding-Dory

W poprzedniej części widzowie mieli okazję poznać Dory, pokolca królewskiego cierpiącego na zaniki pamięci krótkotrwałej. Mała rybka nie tylko zaginie w mrocznych wodach, ale pozna bliskich, o których istnieniu dotąd nie miała pojęcia. Producenci zamierzają pozostać przy pewnym schemacie zawartym w swoich filmach i ponownie umieścić mocny przekaz. „Finding Dory” będzie stawiać na wartości rodzinne oraz relacje pomiędzy członkami familii. Dzięki szczodrym informacjom ze studia wiadomo także, że akcja rozgrywa się przeszło rok po wydarzeniach z „Gdzie jest Nemo?”, zatem zobaczymy poznanych wcześniej bohaterów.

Głosu rybce ponownie udzieli Ellen DeGeneres. Kobieta bardzo pozytywnie odnosi się do produkcji, mówiąc, że czekała na jej realizację bardzo długo. Osobiście rozgrzesza także Pixar/Disney, przypominając o ich pracy nad nowym „Toy Story”.Wstępnie mówi się o premierze 25 listopada 2015 roku.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.chicagotribune.com/entertainment/la-et-mn-finding-nemo-sequel-release-date-dory-ellen-degeneres-20130402,0,1678721.story http://www.pb.pl/3065253,70081,nastepca-gdzie-jest-nemo-w-2015-r

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry