Kolejne odsłony „Martwego zła”. Czekają nas jeszcze trzy filmy

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

WonderCon 2013 przyniósł dla fanów produkcji „Martwe zło” powiew szczęścia. Na jednym z paneli, Fede Alvarez odpowiedzialny za reżyserię filmu, przedstawił plany na nadchodzący czas. W przygotowaniu jest „Armia Ciemności 2”, „Martwe zło 2” oraz jeszcze inny tytuł.

armiaciemnosci

Po wypuszczeniu remake’u do kin, film odniósł sukces. Na tyle zadowoliło to producentów, że powstanie sequel wersji Alvareza. Podczas, gdy reżyser będzie pracował nad kolejną wersją filmu, Sam Raimi znany z Oz: Wielki i Potężny, zajmie się „Armią Ciemności 2”. Po realizacji tych produkcji, wszystkie siły skierowane zostaną na ostatnią część serii. Zarówno Alvarez jak  jego gwiazda i producent w jednej osobie, Bruce Campbell, zacierają ręce myśląc o kolejnych częściach. Pierwszy w kolejce jest aequel „Martwego zła”, a potem „Armia ciemności 2”. Po nich pojawi się  produkcja stanowiąca kulminację wszystkich poprzednich.

Najnowsza produkcja ma odznaczać się na tle innych filmów, brakiem komputerowych efektów specjalnych. Ich miejsce mają zająć praktyczne, nadające więcej dreszczyku i realizmu. Brzmi interesująco. Aktorzy chyba potwierdzą, że praca na planie takiego filmu jest znacznie bardziej wymagająca. Czy zadowoli to kinomanów? Przekonamy się już 5 kwietnia.

 

Autor: Ewa Grześkow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry