Rob Zombie „siedzi” nie tylko w horrorach

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Zajmujący się muzyką heavymetalową, reżyser i twórca komiksów opowiada o swoim kolejnym filmie. Tym razem nie będzie to horror z klasy gore, ale obraz oparty na faktach. Projekt nosi tytuł „Broad Street Bullies” i opowiada o drużynie hokejowej Philadelphia Flyers.

stock.xchng

stock.xchng

Zombie chwali się dziennikarzom, że scenariusz właściwie już jest gotowy. Wspomina, że stworzenie historii bazującej na prawdziwych wydarzeniach, nie było łatwym zadaniem. Filmy realizowane przez niego do tej pory w całości opierały się na fikcji, nie musiał więc przykładać roli do zachowania autentyzmu. Przy „Broad Treet Bullies” sprawa wyglądała zgoła inaczej. Aby odtworzyć historię rozgrywającą się w latach 70, musiał przeczytać wszystkie książki o drużynie z Filadelfii a także obejrzeć rozegrane przez nich w tamtym okresie mecze

Reżyser zapowiada, że niedługo rozpocznie prace nad realizacją napisanego skryptu. Od chwili zapowiedzenia filmu, wciąż dostaje oferty od różnych producentów. Kwestią czasu jest teraz znalezienie odpowiedniego studia, które zrealizuje pomysł Zombie’go. Tymczasem w tym miesiącu premiera „The Lords of Salem” czyli produkcji, z których znany jest Rob – horroru gore.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=102262 http://www.imdb.com/news/ni50350051/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry