The Last of Us – nowe trailery pojawią się też w telewizji

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Gracze coraz bardziej niecierpliwie oczekują tytułu od Naughty Dog, a nowe trailery jedynie podsycają ciekawość. Apetyt na „The Last of Us” wzrósł, bo filmikom promującym grę towarzyszyć będzie także krótki spot reklamowy w telewizji. Po mocnych zapowiedziach 14 czerwca (data premiery) wydaje się być boleśnie odległy.

lastofus-pix

Produkcje o świecie opanowanym przez krwiożercze zombie są na topie. Jak widać postapokaliptyczny świat z niebezpieczeństwami na każdym kroku wciąż jest atrakcyjny. Tym bardziej, że zapowiada się brutalnie. Wersja Red Band spotu, to prawdziwy uncensored, a to dopiero początek. W najnowszych reklamówkach zobaczymy dziewczynkę Ellie, towarzyszkę Joela, która będzie przy boku mężczyzny przez całą grę. Jaki bagaż doświadczeń niesie ta dwójka? Odpowiedź w czerwcu.

Wypuszczenie spotów na krótko po wznowieniu emisji odcinków serialu „The Walking Dead” jest wyśmienitym posunięciem ze strony producentów gry. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że nie powtórzy się sytuacja z opóźnieniem premiery. Za pierwszym razem producent motywował to potrzebą ulepszenia „The Last of Us”. Przy zapowiedziach o 16 godzinnej rozgrywce i grafice trailera gra zostanie kolejnym „must-have” posiadaczy PlayStation3.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/the-last-of-us-gra-zwiastun-reklama-telewizyjna.html http://www.gram.pl/news/2013/04/02/nowy-trailer-the-last-of-us-zdecydowanie-nie-dla-dzieci.shtml

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry