Bradley Cooper pokaże pazury w westernie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Bradleya Coopera mogliśmy niedawno podziwiać oglądając „Poradnik pozytywnego myślenia”. Za sprawą Davida O’Rusell’a wcielił się w rolę przystojnego, lecz nieco nieporadnego Pata Solitano. Teraz przed aktorem otworzyła się konieczność zmiany wizerunku o 180 stopni. O ile wcześniej został dobrotliwym pantoflarzem, o tyle w „Jane Got a Gun” zagra niecnego łotra. Jako czołowy czarny charakter będzie musiał zrobić coś więcej niż czarować niewinnym uśmiechem.

fot. Tom Sorensen/ cc3.0

fot. Tom Sorensen/ cc3.0

Rola w westernie sama w sobie stawia wymagania. Inny klimat filmu, przejście z wyciskacza łez do strzelanin na Dzikim Zachodzie, mroczna osobowość odtwarzanej postaci. Gavin O’Connor przygotował spore wyzwanie, a na tym  nie koniec. Cooper zagra obok Natalie Portman, a fakt, że on sam zastępuje Jude Law’a pracy nie ułatwi.

Skromne opisy fabuły mówią o kobiecie zgłaszającej się do byłego kochanka po ratunek dla męża. Mężczyznę ściga gang z zamiarem wymierzenia mu najwyższej kary. Co takiego ściągnęło na jego głowę taki gniew, no i czy mimo wszystko ujdzie z życiem? Odpowiedź w kinach. Przyjdzie jednak na nią poczekać, bo daty premiery filmu nie podano, ale jeszcze w tym roku przyjdzie nam oglądać aktora w „Kac Vegas 3”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30870/Bradley_Cooper_lotrem_w_westernie/ http://www.film.gildia.pl/news/2013/04/bradley-cooper-zagra-w-najnowszym-filmie-gavina-o-connora

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry