Electronic Arts i mocne postanowienie poprawy. Dostanie kolejną szansę?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

EA nie może chlubić się dobrą opinią wśród graczy. Zwłaszcza ostatnimi czasy. Wypuszcza nienajgorsze gry, ale nie brak mu potknięć, które nie wpływają pozytywnie na jego sytuację. Umocnieniem tych słów jest okrzyknięcie studia najgorszą firmą roku w USA. Po raz drugi.

500px-Electronic_Arts_logo.svg

Dyrektor wykonawczy, Peter Moore do wyróżnienia podchodzi z lekkością. Owszem, przyznaje, że zdarzyły się radykalne potknięcia, ale przyczyn negatywnej oceny upatruje w głównej mierze w polityce firmy dotyczącej mniejszości seksualnych. Wzburzenie graczy miała podobno wywołać możliwość stworzenia postaci homo- oraz biseksualnej. Ludzie listy piszą, więc skrzynki pocztowe EA zapychały kartki pełne gorzkich słów sprzeciwu. Co ciekawe zupełnie pomija wprowadzenie płatnych dodatków DLC przy jednoczesnym okrajaniu produkcji oraz utrzymywanie wysokich cen gier. Długo można by dyskutować, który z tych powodów bardziej doskwiera konsumentom.

Z 250 tys. oddanych głosów, Electronic Arts zyskało aż 64,03%, tym samym firma uplasowała się w czołówce wyprzedzając Apple, Sony, WalMart. Małą rybką okazał się nawet znienawidzony Bank of Amercia. Morre na blogu napisał, że EA zmieni się na lepsze. Ponownie.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-25862/electronic-arts—uwaga—najgorsza-amerykanska-firma-roku.html http://www.conowego.pl/aktualnosci/electronic-arts-po-raz-kolejny-okrzykniete-najgorsza-firma-roku-9060/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry