Korpiklaani zagra w Polsce cztery koncerty

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Fińska grupa folk-metalowa pojawi się w czterech polskich miastach jeszcze w tym tygodniu. Formacja najpierw odwiedzi Gdańsk już dziś, gdzie zagra w klubie Parlament, potem Skandynawowie przyjadą do Wrocławia (11.04) by zachwycić swoją muzyka ludzi zgromadzonych w Alibi. Następny w kolejności jest krakowski Kwadrat (12.04). Ostatnim przystankiem w trasie koncertowej w naszym kraju będzie Stolica z klubem muzycznym Progresja (13.04). W każdym z wymienionych miejsc grupie towarzyszyć będzie jako support zespół Metstatoll z Estonii, a w nadmorskim mieście z pomnikiem Posejdona zagra dodatkowo rodzimy Percival Schuttenbach. Cena biletów w przedsprzedaży wynosi 75 złotych, w dniu koncertu zapłacimy o 10 złotych więcej. Do nabycia wersja kolekcjonerska wejściówek.

stock.xchng

stock.xchng

Zespół nadający folkowym brzmieniom, mocniejszego klimatu grał w Polsce rok temu. W 2012 zjawili się jako co-headliner  u boku takich grup Wintersun czy Krampus. Trasa Heidenfest trwała trochę ponad dwa tygodnie, ale obejmowała tylko jedno z naszych miast. Zaszczytu goszczenia finów dostąpił Kraków i klub Studio. Tym razem przybywają promując swój ósmy studyjny krążek zatytułowany „Manala”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza męt.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.metalfromfinland.com/news/2013-01-15_21:37/korpiklaani_announce_second_leg_of_manala_european_tour_2013 http://www.lastfm.pl/festival/3233320+Heidenfest+2012

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry