„DreadOut” – rozrywka w indonezyjskim stylu od Digital Happiness

AKTUALNOŚCI, INTERNET, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

Wideo przerażacze zawsze będą na topie. Klimaty horroru i nieustającego zagrożenia znajdują odbiorców na całym świecie i w każdym wieku. Projektanci z Digital Happiness poszli tym tokiem myślenia wzbogacając stworzony przez siebie projekt o stworzenia z legend. Inspiracje z „Fatal Frame” w towarzystwie indonezyjskich maszkaronów – brzmi zachęcająco. Premiera planowana jeszcze w tym roku.

Dreadout_cover_

Przy dobrych wiatrach wszystko pójdzie po myśli twórców. Zanim do tego dojdzie ekipa odpowiedzialna za grę, musi znaleźć fundusze na jej finalizację. Ponieważ inwestorzy nie są skorzy do pomocy, wsparcia trzeba szukać gdzie indziej. Digital Happiness w tym celu wybrało portal Indiegogo. Dla podsycenia zainteresowania odbiorców wypuszczono wersję demo, którą można pobrać na wyżej wymienionym serwisie.

Jako, że sterujemy licealistką, na żadne giwery czy innego rodzaju bronie liczyć nie można. Orężem Lindy będzie inteligencja gracza przy rozwiązywaniu zagadek, refleks podczas unikania przeciwników oraz umiejętne posługiwanie się technologią. Kamera sięgnie gdzie wzrok nie sięga, a smartfon lepszy niż szkiełko czy oko. Autorzy wiedzą, że osiągnięcia to coś czym trzeba się chwalić, więc obiecali integrację gry z portalami społecznościowymi.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76152 http://www.indiegogo.com/projects/dreadout

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry