Ouya otrzymuje negatywne recenzje. Producenci bronią konsoli

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Pierwsze konsole zaczynają powoli docierać do osób wspierających Ouya na Kickstarterze. Serwisy branżowe niespecjalnie dały się ponieść początkowemu entuzjazmowi i wypowiedziały się o niej niezbyt pochlebnie. Do premiery jeszcze dwa miesiące, ale recenzenci zgodnie twierdzą, że zanim do debiutu dojdzie, twórców czeka wciąż wiele pracy.

ACiCLOtJcCtfmu5tfTQTs05fI9Fb98ExVtJJnJ_Lk7c

Projektanci na wszelkie zarzuty odpowiedzieli natychmiast. Krótko, ale zdecydowanie usiłowali ująć sobie nieco win, podając, że konsola nie jest gotowa nie tyle do wejścia na rynek, co do recenzji. Przekazane egzemplarze, owszem wciąż wymagają pracy, ale zmiany i (r)ewolucje z tym związane nadal trwają. Recenzenckie sprzęty dotrą do krytyków w połowie maja, tak aby końcowe oceny mogły być gotowe na 4 czerwca. Negatywna ocena obecnych modeli pokazała jednak, że droga może być daleka. Pomysłodawczyni konsoli, Julie Uhrman na oficjalnym blogu Ouya zapewnia, że zgłaszane sugestie z pewnością zostaną wysłuchane, a po poddaniu analizie mogą nawet zostać wykorzystane w finalnym produkcie. Z ostatnich nowinek wiadomo m. in o optymalizacji wydajności oprogramowania, zewnętrznej pamięci masowej do gier oraz uproszczeniu procesu instalacji.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.ouya.tv/blog/ http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/ouya-responds-to-negative-early-reviews-urges-sites-to-wait-for-the-real-deal-1142953

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry