Wersja Aliens: Colonial Marines na Wii U nie zaistnieje

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pierwszoosobowa strzelanka z ksenomorfami zapowiadała się dobrze. Odświeżenie cyklu cieszyły fanów „Obcego”, zatem oczekiwania graczy rosły aż do dnia premiery, która nastąpiła 12 lutego 2013. Zamiast radości nastąpiło rozczarowanie. Negatywne opinie zawiedzionych graczy zaważyły na odbiorze gry, która uznawana jest za najgorszą produkcję roku. Biorąc pod uwagę, że mamy dopiero drugi kwartał nie wygląda to dobrze.

alienscolinialmarines-poster

Gra trafiła na pecety, Xboxa 360 oraz PS3. Dodanie do listy platform konsoli od Nintendo miało nastąpić z końcem marca. Dni upływały, a Wii U swojej wersji nie dostawało. Cierpliwości jej właścicieli Sega nie wynagrodzi, ponieważ wycofała się z planów poszerzenia platform. Informacja od wydawcy pojawiła się niedawno, a zapytany o powody decyzji nabiera wody w usta.

Odpowiedź na to pytanie nie wydaje się być trudna. Colonial Marines zebrał cięgi od większości krytyków i samych graczy, co musiało przełożyć się na sprzedaż dużo poniżej pierwotnych oczekiwań. Nie bez znaczenia jest też nieciekawa sytuacja rynkowa Wii U. Konsumenci z sobie tylko znanych powodów nie śpieszą się z jej nabywaniem. To oczywiście jedynie spekulacje, ale czy w obliczu takich argumentów konwersja nawet poprawionej gry odniosłaby jakiś skutek?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://playstationgang.com/alien-colonial-marines-for-wii-u-canned-by-sega/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry