Rzuty karne w Bazylei, znamy półfinalistów LE

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

Po ćwierćfinałowych rozstrzygnięciach w Lidze Mistrzów, znamy także najlepszą czwórkę w Lidze Europy. Emocji nie zabrakło, zwłaszcza w meczu Bazylei z Tottenhamem.

Najwcześniej rozpoczęło się spotkanie Rubina Kazań z Chelsea Londyn ze względu na różnicę czasową. Mecz był rozgrywany na moskiewskich Łużnikach. Dużo działo się zwłaszcza w drugiej części gry, kiedy to padły trzy bramki dla gospodarzy i jedna dla Chelsea. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:2, lecz to Chelsea awansowała do półfinału mając zaliczkę z Londynu.

sxc

sxc


W innych pojedynkach Newcastle zremisowało u siebie z Benfiką Lizbona 1:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Lazio z Fenerbahce. Zarówno jednak Portugalczycy, jak i Turcy mieli przewagę z pierwszych meczów i to te dwie drużyny zagrają w półfinałach.

Najwięcej emocji było jednak w Bazylei, gdzie po regulaminowym czasie gry był identyczny wynik jak w pierwszym meczu tych drużyn i potrzebna była dogrywka, która jednak nie przyniosła rozstrzygnięć. W konkursie rzutów karnych lepsi okazali się piłkarze ze Szwajcarii.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry