Batman znowu w akcji. Arkham Origins wyjdzie 25 listopada

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Warner Bros nareszcie zaprzestał bycia tajemniczym i udzielił kilku informacji na temat projektu, który właśnie powstaje. Dodatkową, ważną wiadomością jest to, że Games Montreal po przejęciu produkcji od Rocksteady, rusza z realizacją z kopyta. Premiera zapowiedziana na 25 listopada bieżącego roku obejmie blaszaki, oraz konsole Wii U, Xbox 360 i PlayStation 3.

xbox-kineect

Prolog do dwóch poprzednich wersji gry odsłania nie tylko nowego, młodszego Mrocznego Rycerza, ale i nieznanych dotąd przeciwników. Ujawniono jednego z nich – Deathstroke. Zmutowany przez eksperymenty wojskowe mężczyzna nie pozwoli mieszkańcom miasta  spać spokojnie, a nie on jedyny przeszkodzi w utrzymaniu bezpieczeństwa na ulicach.

Chociaż projektem pokieruje ktoś inny, obawy o zmianę klimatu są bezpodstawne. Montreal Games uzyskało pełen dostęp do zmodyfikowanego silnika Unreal Engine 3 ponadto nad wszystkim pieczę trzyma Eric Holems znany z „The Incredible Hulk:Ultimate Destruction”

„Batman: Arkham Origins” wyjdzie jednocześnie z „Batman: Arkham Oribins Blackgate” skierowanym na PS Vita oraz 3DS. Fabularnie poprzedza on produkcję na pecety, a za realizację odpowiada studio Armature od serii „Metoid Prime”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.conowego.pl/aktualnosci/batman-arkham-origins-zapowiedziane-9094/ http://swiatgry.pl/aktualnosc/4266,bruce_wayne_powraca

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry