Black Sabbath w serialu kryminalnym. Co to znaczy?

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA

Co łączy Black Sabbath z popularnym serialem telewizyjnym „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”? Bez obaw. Z pewnością żaden z członków zespołu nie dokona krwawej zbrodni, nikt z grających na scenie nie straci życia, ani nie włączy się w emocjonujący pościg za przestępcą (a szkoda). Zamiast tego na ekranach odbiorników, widzowie zobaczą kawałek wyreżyserowanego koncertu, wraz z premierowym pokazem  singla „End of the Beginning”.

fot. Alex Ex/cc 3.0

fot. Alex Ex/cc 3.0

Elementem łączącym serial i formację jest liczba 13. Wspomniany odcinek wieńczy trzynasty sezon „Kryminalnych zagadek Las Vegas”, a najnowszy album zespołu nosi tytuł „13”. Na koncert ekipa z biura detektywistycznego trafiła nie z własnych upodobań (chociaż ludzie współpracujący przy tworzeniu „CSI” są fanami grupy), ale w drodze śledztwa. Ścigany morderca interesujący się „Boską Komedią” Dantego dokonywał zabójstw w oparciu o opisy kręgów piekielnych i samego piekła. Przedpremierowy singiel w telewizji 15 maja, a niecały miesiąc później (11 czerwca) album pokaże się na półkach sklepowych.

Pierwszy raz od śmierci legendarnego Dio, Black Sabbath wydaje kolejną płytę i ponownie od 35 lat stanowisko wokalisty obejmie Ozzy Osbourne.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://film.ddv.pl/premiera_singla_black_sabbath_w_popularnym_serialu,kqzkh.html http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Singiel-Black-Sabbath-w-serialu-CSI.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry