DC też chce mieć swoje kinowe uniwersum

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Kinowe adaptacje komiksów Marvela mają swoje stałe miejsce na wielkim ekranie, a spójne uniwersum kojarzą fani na całym świecie. Inny gigant traktujący o superbohaterach, nie ma zamiaru zostać w tyle, bo chociaż DC ma własne produkcje, nigdy nie przybierały całościowego charakteru. Szef wytwórni zajmującej się ekranizacjami nowojorskiego wydawnictwa postanowił zmienić dotychczasową sytuację i pójść w ślady Disneya.

(c)WB, DC Comics

(c)WB, DC Comics

Przy okazji zbliżającej się premiery „Człowieka ze Stali”, Jeff Robinov zapowiedział kilka kwestii, które mogą znacząco wpłynąć na filmowe uniwersum DC. Przynajmniej w jego mniemaniu, bo odpowiedzi udzielone w wywiadzie dla „Entertainment Weekly” niczego szczególnego nie wyjaśniają. Dowiadujemy się, że produkcja Nolana [Superman] zapoczątkuje „coś nowego”, ale co? Według szefa Warner Bros, świat Batmana był na tyle nieprzyjazny, że filmy pozostaną (albo i nie) niezależnymi produkcjami. To, co jasne, to udział reżysera przy produkcji „Ligi Sprawiedliwych”. Spekulacje się nie potwierdziły, co wykluczyło też rolę Raya Raynolds’a, jako Zielonej Latarnii. Przypominamy, że aktor miał zagrać pod warunkiem, że Nolan będzie sygnował produkcję remake’u swoim nazwiskiem.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.flickeringmyth.com/2013/04/jeff-robinov-talks-dc-movie-universe.html http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/31084/Dyrektor_Warnera_o_kinowym_uniwersum_DC/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry