Hugh Laurie przyjeżdża do Polski – bilety już dostępne

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA

Zgorzkniały mężczyzna, zdolny diagnosta z piekielnie trudnym charakterem. Ciętymi ripostami i tupetem, dr House przyciągał widzów przed telewizory. Emisja serialu dobiegła końca, a aktor zdecydował się na realizacje w tym, co kocha najbardziej. Po raz pierwszy i jedyny w Polsce – Hugh Laurrie. Początek czerwca, Warszawa, Sala Kongresowa.

hughlaurie

Doceniony Złotymi Globami aktor postanowił ujawnić swoją muzyczną naturę dwa lata temu. Pierwsza płyta „Let Them Talk”, utrzymana w klimacie starego bluesa, zyskała sympatię melomanów, ale co równie ważne – przychylność krytyków. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy, czołowe miejsce na listach przebojów, w końcu złoto i platyna w niektórych krajach. Tak, w skrócie wyglądało wielkie  wejście w 2011 roku. Czy „Didn’t It Rain” odbije się podobnym echem? Premiera albumu 6 maja, a już miesiąc później aktor wystąpi koncertowo w Stołecznej Sali Kongresowej. Bilety trafiły do sprzedaży dziś.

Ceny rozpoczynają się od 180 PLN a kończą na 350 PLN. Można je nabyć na stronie eBilet.pl.

Aktorzy zdążyli przyzwyczaić do multi-zadaniowości. Z różnym skutkiem udowadniają, że są uzdolnieni w wielu dziedzinach, ale o tak owocnym debiucie jak „House” część z nich może tylko pomarzyć.

Autor: Ewa Grześkow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry