Neocore Games opowiedzą przygody łowcy wampirów. Van Helsing nadchodzi

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Van Helsing to geniusz ze zwichrowaną psychiką, wywodzący się z powieści Brama Stokera „Drakula”. Gościł już w kinie, na kartach mang i amerykańskich komiksów. Oto przyszedł czas aby wcielić się w tą postać w grze. „The Incredible Adventures of Van Helsing” czyli hack&slashowa rozrywka dla pecetowców i właścicieli Xboxów 360 w najbliższej, aczkolwiek nieokreślonej, przyszłości trafi na rynek. Prace wznowiono, nowy zwiastun udostępniony.

vanhelsing-poster

Złość na bohatera działa skutecznie – im większy pasek agresji, tym silniejsze ciosy zadaje. Nie zapominajmy o rozbudowanym systemie dopakowania zdolności czyli PowerUp System. Prowadząc postać rozsądnie będziemy zdolni poruszyć niebo i ziemię, a słonce cisnąć w ciągnące na nas hordy. Jeżeli jednak wystąpią problemy, zawsze można wezwać posiłki. Tryb kooperacji sprawdza się w trudnych momentach, a dodatkowe trzy osoby w drużynie to nie byle co.

Twórcy przygotowali dla fanów kilka niespodzianek. Oprócz możliwości zostania beta testerem, uzdolnieni artystycznie miłośnicy przebieranek zostaną umieszczeni w grze. Jak zostać NPC w steampunkowym świecie? Wystarczy wysłać swoje zdjęcie w przebraniu i z akcesoriami na fanpage gry bądź  jej bloga. Njaciekawiej wyglądające osoby pojawią się na ekranach.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://devblog.neocoregames.com/news http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,13703652,Kiedy_Van_Helsing_sie_wscieknie___.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry