Hofer tłumaczy brak konkursu w Wiśle

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT

Niedawno informowaliśmy o tym, że z kalendarza Pucharu Świata w skokach narciarskich usunięto konkurs w Wiśle Malince. Dyrektor Pucharu Świata tłumaczy dlaczego zapadła właśnie taka decyzja. Czynniki są trzy.

Po pierwsze według Waltera Hofera w Wiśle jest słabo rozwinięta infrastruktura. Dyrektor pucharu wskazał także kilka aspektów związanych z samą organizacją konkursu, lecz nie chciał wdawać się w szczegóły podczas swojej wypowiedzi. Trzecim problemem były kłopoty z produkcją sygnału telewizyjnego, czego przyczyną były rzekomo przerwy w dostawie prądu.

stock.xhcng

stock.xhcng


Andrzej Wąsowicz, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego, jest zaskoczony decyzją i argumentami przedstawionymi przez Waltera Hofera. Wyjaśnia, że dostępne były trzy agregaty z prądem, a także infrastruktura na wysokim poziomie. Wąsowicz wyjawił, że Hofer doskonale wiedział jak wszystko wygląda, bo kilka razy wcześniej był w Wiśle i oglądał obiekt. Wiceprezes PZN sądzi, że źle na obraz konkursu w Wiśle mogły wpłynąć kradzieże w hotelach, o których Hofer jednak nie wspomniał.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry