„The Last of Us” z Anną Cieślak

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA

Anna Cieślak pochodzi ze Szczecina i ma na swoim koncie kilka ról w znanych polskich filmach oraz serialach. Występuje także na deskach teatru. Rozwój zawodowy – ważna rzecz, tak więc aktorka postanowiła przyjąć zaproszenie Sony Computer Entertainment, co jest równoznaczne z tym, że usłyszymy ją w wyczekiwanym przez graczy „The Last of Us”. Jako czternastoletnia Ellie, potowarzyszy nam w ciągu całej rozgrywki. Pozostałe głosy poznamy zapewne już wkrótce.

lastofus-pix

Użyczenie głosu dorastającej dziewczynce, już samo w sobie nie należy do łatwych zadań. Tym bardziej, że Ellie trudno umieścić w typowym kanonie podobnych jej nastolatek. Dojrzała i chłopięca, rzucona w świat pozbawiony zasad moralnych, gdzie przeżycie stanowi najwyższy cel musiała dorosnąć bardzo szybko. Tu nie wystarczy samo czytanie z kartki, o czym opowiada w wywiadach.

Projekt Lokalizacje 2.0 rusza pełną parą. Polscy miłośnicy roz(g)rywki mają, w ramach uruchomionego przez krajowy oddział Sony, mieć dostęp do dubbingu najwyższej jakości. W każdą środę kwietnia ujawnione zostanie nazwisko kolejnej osoby podkładającej głos w nadchodzących produkcjach dedykowanych na PlayStation. Pierwszy był Artur Żmijewski jako Diggs.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://hatak.pl/news/31014/Poznajcie_polska_Ellie_z_The_Last_of_Us/ http://wwwmg24.pl/news,ps3,24545.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry