DreamWorks zrobi film o Trollach?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA

Na szczęście nie chodzi o wielkie i śmierdzące potwory, rodem ze Śródziemia, ale maleńkie laleczki z burzą kolorowych włosów. Ten wytwór popkultury lat 60 dotarł w każdy zakątek świata i dzisiaj nie ma osoby, która nie znałaby ich fenomenu. Duńskie laleczki, zasłynęły w Stanach Zjednoczonych pod nazwą „Wishniks” i doczekały się gry wideo ze swoim udziałem oraz serialu telewizyjnego z lat 90. Po długiej przerwie czeka ich nie byle jaki powrót. DreamWorks zamierza powołać drobne istotki do życia po raz kolejny.

500px-DreamWorks_Studios_logo.svg

No, dobrze, ale po co robić film o czymś takim? – zapytacie. Ano odpowiedź jest prosta. Po pierwsze znana marka czyli możliwość zarobku. Taka franczyza niesie ze sobą pewien ładunek opłacalności. DreamWorks posiada, oprócz Skandynawów, wyłączne prawa do licenci, a mnogość platform, w których da się umieścić te postaci prezentuje się naprawdę dobrze. Po drugie, podobnie rzecz miała się ze Smerfami od Sony, więc czemu nie skorzystać?

Producent kolekcjonuje coraz więcej licencji, a Trolle dołączyły do powiększającego się zbioru. Nie powiadomiono jeszcze o żadnych większych planach związanych z nowym nabytkiem, ale jak nadzieje są wielkie. Pozostaje czekać na zapowiedzi.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.slashfilm.com/dreamworks-animation-looks-to-trolls-for-possible-franchise/ http://blogs.indiewire.com/animationscoop/dreamworks-buys-trolls

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry