Przeprowadzka Satrianiego i Asymetry Fest

AKTUALNOŚCI

Joe Satriani pierwotnie miał zagrać w klubie Stodoła, ale zainteresowanie biletami znacznie przeszło oczekiwania organizatorów i konieczna była zmiana miejsca. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo gościowi oraz przychodzącym na wydarzenie, koncert przeniesiono do Amfiteatru w Parku Sowińskim. Data pozostaje bez zmian, nadal jest to 6 lipca. W związku ze zmianą miejsca nadal istnieje możliwość nabycia biletów. Nowa pula wejściówek do kupienia na portalach zajmujących się dystrybucją.

stock.xchng

stock.xchng

To nie jedyne zmiany w nadchodzących wydarzeniach muzycznych. Przed koniecznością przeprowadzki, chociaż nieco mniejszej, stanął także Asymetry Festiwal we Wrocławiu. W przypadku Satriani’ego było to podyktowane zbyt dużym popytem na wejściówki, czego nie można powiedzieć o święcie muzyki metalowej. Organizatorzy na fanpage’u wydarzenia, informują, że chociaż dobrze oceniają sprzedaż biletów, która jest większa niż w ubiegłym roku, to wciąż przestrzeń Hali Stulecia nie zostanie wykorzystana. Tegoroczna edycja odbędzie się na Sali Wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego, czyli zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej w miejscu planowanej Sceny Konwentu.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.go-ahead.pl/pl/nowosci,1,670,Koncert-Joe-Satrianiego-przeniesiony-ze-Stodoly-do-Parku-Sowinskiego-Nowa-pula-biletow-w-sprzedazy.html https://www.facebook.com/Asymmetry.Fest

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry