Rayman pobije Desmonda Milles’a?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, INTERNET, ŚWIAT

Wszystko kiedyś wyciekło do Internetu, a jeżeli jeszcze do tego nie doszło, to w przyszłości wycieknie na pewno. Trudno jednoznacznie powiedzieć na ile dobre jest takie zjawisko, ale z pewnością rodzi wiele spekulacji oraz plotek. Jednym z przykładów są koncepty byłego pracownika Ubisoftu. Grafiki przedstawiają bohaterów z serii „Assasin Creed” oraz innych produkcji francuskiego koncernu jako postaci do wyboru w bijatyce.

fotolia

fotolia

„Assasin Creed: Duel”, bo taki tytuł mogłaby nosić gra, miałby mieć podobną konwencję co „Mortal Kombat” czy „Street Fighter”. Mowa tutaj oczywiście o 2,5D. Gracze mogliby wystawić Desmonda Milesa do walki z Samem Fisher’em na platformach Xbox i PlayStation. W obydwu przypadkach tytuł byłby do nabycia poprzez serwisy Xbox Live oraz PlayStation Network.

Benoit Perrault natychmiast wypowiedział się w tej sprawie. Stanowczo uciszył spekulacje o swoim udziale w wątpliwej produkcji. Grafiki przedstawił jako zwykłe fanarty i usunął je ze swojej strony z kategorii projektów związanych z grami. Kolaże nie wywołałby takiej afery, gdyby nie fakt, że tak zazwyczaj wyglądają pierwsze plany koncepcyjne nowych tytułów. Ubisoft nie zabrał stanowiska wobec plotek o spin-offie marki.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22695.html http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76340

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry