Will Smith przeżyje „1000 lat po Ziemi”. Pierwsze zwiastuny filmu

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Tydzień po premierze w Stanach Zjednoczonych, do polskich kin wejdzie film z gatunku science fiction zatytułowany „1000 lat po Ziemi” (w oryginale „After Earth”). Reżyser, M. Night Shyamalan tym razem nie zrealizuje napisanego przez siebie scenariusza. Za skrypt odpowiadają  bowiem Gary Whitta oraz Stephen Gaghan. W  rolach głównych Will Smith i jego syn, Jaden.

fot. Walmart Stores/cc2/0

fot. Walmart Stores/cc2/0

Podążając za tytułem, akcja filmu rozgrywa się w tysiąc lat po największym w historii kataklizmie. Jedynym wyborem dla mieszkańców Ziemi było opuszczenie planety, która dłużej nie nadawała się do zamieszkania. Przygotowania poczynione zawczasu pozwoliły zaadaptować Nova Prime na nowe miejsce do życia dla ocalałych ludzi. W ten sposób poznajemy generała Cyphera Raige’a. Ceniony wojskowy wraca z misji i jego jedynym celem jest opieka nad synem, Kitajem. Niestety podczas podróży w kierynku Układu Słonecznego, w wyniku zderzenia z asteroidami obydwaj zmuszeni są lądować na Zielonej Planecie.  Katastrofa, jakiej uległa 10 wieków temu nie zniszczyła całkowicie istot żywych. Można nawet powiedzieć, że dała dopiero początek nowym bytom. Nastolatek ma wreszcie szansę udowodnić ojcu, że może zostać wojskowym tak jak on.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/31158/Niebezpieczne_zwierzeta_w_spocie_1000_lat_po_Ziemi/ http://stopklatka.pl/filmy-pelna-tresc/-/movie/13591309,1000-lat-po-ziemi/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry