Kolejne potwierdzone zespoły na Jarocinie!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Od 19 do 21 lipca, w Jarocinie odbędzie się coroczny festiwal muzyczny. Od swoich początków w 1970 ewoluował ze skromnej imprezy do wielkiego kulturalnego wydarzenia. Każda z kolejnych edycji ściąga gwiazdy sceny muzycznej znane na całym świecie oraz ludzi z każdego zakątka Polski. W zeszłym roku do wielkopolskiego miasta przybyło symfoniczne Within Temptation, ale co to byłby za polski event bez polskich gwiazd? XXX-lecie trwania uczcił Kult, Lao Che promowali „Powstanie Warszawskie”, pojawiła się Coma i Katarzyna Nosowska. Rok 2013 nie zawiedzie, bo swoją obecność potwierdził Krzysztof Grabowski i Strachy na Lachy, Dr Misio, Włochaty Tres. B i Frank Turner. To byłoby na tyle gości z naszych ziem. Zagraniczni zaproszeni to m.in Misfits, Marky Ramone’s Blitzkrieg, The Menzingers, Suicidal Tendencies.

sxc

sxc

Bilety do nabycia za pośrednictwem serwisów internetowych zajmujących się dystrybucją wejściówek oraz specjalnych punktach w Jarocinie oraz Poznaniu.

Oprócz sceny głównej stanie również scena Hortex, a na niej laureaci konkursu Hortex Rytmy Młodych. Informacje na stronie głównej festiwalu donoszą o rekordowym zainteresowaniu konkursem, także można liczyć na ciekawe widowsiko stworzone w pełni przez młodych i ambitnych amatorów.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://audio.com.pl/muzyka/strachy-na-lachy-frank-turner-wlochaty-tresb-oraz-dr-misio-w-jarocinie:2 http://www.jarocinfestiwal.pl/news/strachy-na-lachy-frank-turner-wlochaty-tres-b-oraz-dr-misio-w-jarocinie/#more-3135

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry