Faworyci w ekstralidze nie zawodzą, czyli żużlowe emocje

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT, ŻUŻEL

W niedzielę rozegrano czwartą kolejkę żużlowej ekstraligi, która w praktyce była dopiero drugą serią zmagań. O niespodziance chyba można mówić we Wrocławiu, gdzie Unia Tarnów przegrała ze Spartą. Nie zawiedli natomiast faworyci do walki o medale w tym sezonie.

sxc

sxc


Mistrz Polski z minionego sezonu, zespół Unii Tarnów, przegrał we Wrocławiu 45:44. Bardzo zawiódł Martin Vaculik, który zdobył zaledwie dwa punkty. Unia Leszno natomiast wygrała na własnym obiekcie z beniaminkiem z Gniezna.

W pozostałych spotkaniach Falubaz Zielona Góra wygrał z Polonią Bydgoszcz 48:42. Pewnymi zawodnikami byli w tym spotkaniu Patryk Dudek i Jarosław Hampel. Unibax Toruń dość wysoko rozprawił się z gorzowską Stalą. Rzeszów u siebie nie poradził sobie natomiast z silną ekipą częstochowską. Znakomicie jeździł Emil Sajfutdinow, zwycięzca sobotniego GP w Bydgoszczy, jak również Grigorij Łaguta.

Każda z drużyn pojechała jak na razie po dwa spotkania. Na czele tabeli Zielna Góra. Stawkę zamyka natomiast Polonia Bydgoszcz.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry