Głodny Suarez i burza w mediach

AKTUALNOŚCI, MEDIA, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT, TELEWIZJA

Po niedzielnym meczu Chelsea z Liverpoolem wybuchła wielka burza w mediach. Nie tylko brytyjskich, lecz w całej Europie, a może i na świecie. Nie za sprawą kontrowersyjnej bramki, która padła po doliczonym czasie gry, lecz z powodu brutalnego zachowania urugwajskiego napastnika Liverpoolu Luisa Suareza.

fot.Badudoy/cc.3.0

fot.Badudoy/cc.3.0


W drugiej części spotkania Urugwajczyk ugryzł w rękę obrońcę Chelsea Branislava Ivanovicia. Był to zamierzony ruch, jak wykazują wszystkie powtórki. Piłkarz Liverpoolu przeprosił po meczu, jednak nie zmienia to faktu, że wzburzyło to kibiców, media, a nawet kolegów z zespołu Suareza. Sam trener „The Reds” nie ukrywał zdziwienia. To już nie pierwszy taki wybryk tego piłkarza.

Przykłady niestosownego zachowania Suareza można by mnożyć. Przytoczmy dwa z nich. W styczniu tego roku w Pucharze Anglii przeciwko Mansfield Urugwajczyk strzela bramkę ręką i cieszy się w bardzo wyrafinowany sposób. Gol został uznany. W grudniu 2011 roku kilka razy obraża Evrę z Manchesteru United nazywając go „czarnuchem”. Płaci karę 40 tysięcy funtów i pauzuje osiem meczów.

Teraz prawdopodobnie także otrzyma solidną karę, jednak czy to powstrzyma go przed kolejnymi wybrykami? Sprawą z ostatniego meczu zainteresowała się nawet policja.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry