Barcelona na deskach. Wielka przegrana 4:0 z Bayernem Monachium

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

To był prawdziwy nokaut na Allianz Arenie w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Bayern Monachium pokonał FC Barcelonę 4:0 i raczej nic już nie może zabrać piłkarzom z Bawarii finału na Wembley.

Musiałby zdarzyć się prawdziwy cud, by przy tak dobrej grze Bawarczyków Barcelona była w stanie odrobić straty na własnym boisku. Patrząc na pierwszy mecz tych drużyn jest to wręcz niemożliwe, bo w Niemczech Hiszpanie zostali wręcz zdemolowani i kompletnie nie istnieli na boisku.
uefa_champions_league_logo_2921
Kilka razy co prawda Barcelona zdołała przeprowadzić swoje dobre akcje, jednak to gospodarze dominowali. Po pierwszej połowie było 1:0 po bramce Mullera i sytuacja dla Katalończyków nie wyglądała najgorzej. W drugiej połowie dość szybko jednak Bayern podwyższył wynik za sprawą Mario Gomeza. W 73. minucie po trafieniu Robbena było już 3:0, a na kilka minut przed końcem wynik na 4:0 ustalił Muller, który chwilę później zszedł z boiska sygnalizując kontuzję.

W środę drugi półfinał, w którym Borussia Dortmund podejmie Real Madryt. Początek o 20:45.