Niespodziewany transfer gwiazdy Borussii

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

Pomocnik Borussii Dortmund Mario Goetze latem stanie się piłkarzem Bayernu Monachium. To już pewna informacja i transfer podobno jest uzgodniony.

Piłkarz ma wciąż ważny kontrakt z Borussią do 2016 roku, jednak jest w nim zawarta klauzula, która mówi o tym, że niemiecki zespół musi zaakceptować każdą ofertę klubu , który zaoferuje za Goetze powyżej 37 milionów euro (informacja według Bilda).

stock.xchng

stock.xchng


Niemiec ma zarabiać rzekomo siedem milionów euro rocznie. O dwa więcej niż dotychczas w zespole z Dortmundu. Piłkarz stanie się zawodnikiem Bayernu wraz z otwarciem okienka transferowego 1 lipca. Podobno Pep Guardiola był zwolennikiem sprowadzenia tego piłkarza.

Goetze był podobno także na celownikach innych klubów takich jak Arsenal, Barcelona oraz Manchester City. To jednak Bawarczycy zaoferowali najlepsza propozycję. Mario wystąpił w tym sezonie w barwach Borussii w 42 meczach, strzelił 16 bramek i zanotował 19 asyst.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy

  • Uwson

    I teraz widać jakie …ówno wiecie na temat prawdziwych transferów. Umiecie tylko dawać wyssane z palca informacje na temat Roberta Lewandowskiego.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry