David Cronenberg i „Maps to the Stars”

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Film bazujący na scenariuszu Bruce Wagner’a dotyka bardzo ważkiego tematu jakim jest sława, a dokładniej jej destrukcyjnego wpływu na osobowość. Dwójka dzieci od najmłodszych lat pracuje dla Fabryki Snów, co doszczętnie niszczy ich dzieciństwo i niewinność. Dorastając wśród ogólnego zepsucia, małoletni sami nabierają negatywnych cech. Obsesja zwykłych zjadaczy chleba i duchy w Los Angeles, to główny temat nadchodzącego horroru Cronenberga. Mocna krytyka uderza w czuły punkt – celebrytów oraz obsesję jaką są darzeni.

sxc

sxc

Reżyser zapowiedział prace nad kontrowersyjną produkcją na ubiegłorocznym festiwalu filmowym w Cannes, przy czy zauważył, że chce pracować z Robertem Pattinsonem (saga „Zmierzch). Obydwaj panowie spotkali się wcześniej podczas kręcenia „Cosmopolis” kiedy to mieli okazję pracować ze sobą. W międzyczasie do obsady dołączyli John Cusack („1408”) i Julianne Moore („Carrie”). U boku wymienionych stanie Sarah Gordon.

Martin Katz, producent pracujący z Cronenbergiem i jego studio Prospero Pictures nawiązali współpracę z Entertainment One przy finansowym wsparciu horroru. Przygotowania do rozpoczęcia zdjęć mają zacząć się w lipcu w Toronto i Los Angeles.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.slashfilm.com/david-cronenberg-draws-in-julianne-moore-and-john-cusack-for-maps-to-the-stars/ http://www.hollywoodreporter.com/news/julianne-moore-robert-pattinson-join-442113

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry