Grupa Trivium zagra w Polsce dwa koncerty

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Knock Out Production ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów Trivum na dwa koncerty zespołu. Amerykańska formacja najpierw złoży wizytę w stołecznym klubie „Progresja” (11 sierpnia), a następnie w „Kwadracie” w Krakowie (12 sierpnia). Występ grupy poprzedzi krótki popis supportera, dokładne informacje co do jego nazwy pojawią się już wkrótce.

sxc

sxc

Zespół gra bardzo zróżnicowaną muzykę. W twórczości Trivium można doszukać się nut  trash i heavy metalowych, melodyjnego death metalu oraz metalu progresywnego.  Członkowie sami przyznają, że wielką inspiracją dla własnych utworów, były przeboje innych grup. Wymieniają tutaj  m.in. Metallicę, Testament oraz Iron Maiden. Od 1999 (rok założenia) ekipa nagrała pięć albumów studyjnych i za każdym razem,  ruszając w trasę promującą nowy krążek, odwiedzała Polskę. Ostatnim razem koncertowała w Warszawie przy okazji ostatniego albumu „In Waves” w 2011 roku.

Szósta płyta powstała dzięki pomocy Davida Draimana z Disturbed i Device. Okazało się, że wokalista należy do grona wielkich fanów Trivium, co Matt Heafy (frontman grupy) uznał za niesamowity zbieg okoliczności. Owoc współpracy muzyków będzie gotowy przed końcem lata.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.trivium.org/topics/site-news http://www.muzyka.pl/news/26942/trivium_w_polsce_dwa_razy.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry